Uncategorized
0 Comments

INNE

Woski polerskie – WAXLIT

Woski polerskie

Woski polerskie w wersji płynnej oraz gęstej. Wspaniale podkreślą poler lub zamaskują mikrorysy na powierzchni kamienia.
Dostępne w wersji transparentnej lub w kolorach.

Lakier do kamienia – NET TAX

Lakier

Lakier do kamienia NET TAX – niesamowity produkt dający efekt poleru a to wszystko w sprayu!
Dzięki niemu można wyjść z opresji braku poleru w rogach, przy wewnętrznych gierunkach oraz lewej strony płyt.

Krystalizator do marmuru – CRISTAL 2001

Efektywny krystalizator

Krystalizator do powierzchni marmurowych. Preparat z wchodzi w reakcję z krzemem i wypełnia mikrorysy. Wspaniale odświeża oraz nadaje nowy blask marmurom.

Barwniki – COLOR PLUS

Barwniki

Barwniki dedykowane do użycia w przypadku konieczności barwienia żywic lub klei.

Uncategorized
0 Comments

CZYSZCZENIE

Tu znajdziesz środki do czyszczenia kamieni naturalnych i konglomeratów

CLEANER LUX

CLEANER LUX

Doskonały skoncentrowany środek do czyszczenia nagrobków. Nie pozostawiający smug, doskonale radzący sobie z codziennymi zabrudzeniami. Używamy w proporcji 1:5 z wodą.

Odplamiacz i odrdzewiacz – NO RUST

Odrdzewiacz – NO RUST

Odplamiacz i odrdzewiacz w jednym? Tak! Przedstawiam No Rust. Koncentrat w litrowej butelce, który nie boi się rdzy (również tlenku żelaza), plam po przekładkach, plam po liściach oraz ptasich odchodach.

Środek do mycia kamienia – CLEANER 53

Codzienna pielęgnacja kamienia

Konkretny środek do mycia kamienia naturalnego oraz konglomeratów. Wysokie właściwości myjące, brak zacieków oraz bardzo przyjemny zapach – czy potrzeba coś więcej do codziennej pielęgnacji posadzki?

Uncategorized
0 Comments

KLEJE

Żywica poliestrowa – MARMOLIT

Żywica poliestrowa z utwardzaczem

Baza z żywicy poliestrowej wraz z utwardzaczem zapewnia pewność i szybkość działania.
Dostępny w różnych gęstościach, kolorach oraz wielkościach opakowań.

Żywica epoksydowa – SEA 120

Żywica epoksydowa biała 1kg + 1kg

Biała pół gęsta żywica do klejenia i odbudowy granitu, marmuru i innych kamieni naturalnych. Mrozoodporna, wykazuje się skutecznością na wilgotnych lekko mokrych powierzchniach. Zastosowanie 1:1 – opakowanie 1kg+1kg.

Żywica epoksydowa – SEA 130

Żywica epoksydowa przezroczysta – 0,5kg +0,5kg

Mrozoodporna żywica epoksydowa w krystalicznej odsłonie. Nadaje się do klejenia kamieni naturalnych oraz uzupełniania ubytków.
Pozwala na pracę na wilgotnych, lekko mokrych kamieniach.
Opakowanie 0,5kg + 0,5kg – proporcja 1:1

Kotwa chemiczna – POWER FIX

Dwuskładnikowa kotwa chemiczna w tubie

Kotwa chemiczna wraz z dedykowanym urządzeniem wyciskającym (specjalnie nie używam słowa „pistolet” gdyż uważam to za obrazę dla tego fachowego i wytrzymałego narzędzia 🙂
Dwuczęściowy skład w jednej tubie wraz z mieszadłem oraz niesamowitą wręcz szybkością spojenia stanowią jego podstawowy atut.

Uncategorized
0 Comments

IMPREGNATY

Impregnat do kamienia WETLOOK

Efekt mokrego kamienia

Impregnat do kamienia – efekt mokrego kamienia – długotrwale zabezpiecza impregnowany materiał. Dostępny w wersjach do kolorów i czarnego kamienia.

Impregnat do kamienia IDROSTOP neutralny

Zabezpieczenie bez zmiany barwy

Impregnat do kamienia IDROSTOP – pozostawia naturalny kolor kamienia – długotrwale zabezpiecza impregnowany materiał. Doskonały produkt za rozsądną cenę.

Impregnat – BWR

Zabezpieczenie przed wilgocią

BWR to profesjonalny produkt na bazie wody do zabezpieczania wewnętrznych powierzchni kamienia naturalnego. Jest to hydrofobowa emulsja na bazie wody z reaktywnymi żywicami akrylowymi. Produkt tworzy film o bardzo silnych właściwościach chemicznych i mechanicznych. Stosuje się go przed położeniem na tylnej części płyt i płytek

Impregnat – ANTIQUE 40

Efekt antyczny

Impregnat zabezpieczający przed plamami, który jednocześnie daje efekt mokrego kamienia eksponując dolne warstwy kolorystyczne kamieni naturalnych. Do użycia wewnątrz oraz na zewnątrz.

Impregnat – ANTI-GRAF 73

Antygraffiti

Impregnat zabezpieczający powierzchnie z marmurów, granitów przed trwałym zabrudzeniem wynikającym z użycia farb w sprayu (popularne graffiti).

Impregnat – HIDRO 43

Polecany do blatów kuchennych

Impregnat dopuszczony do kontaktu z żywnością. Jego skład na bazie wody ma neutralny zapach a brak barwników pozostawia piękno naturalnego kamienia. Niezastąpiony do kamieni ciemnych oraz jasnych

Impregnat – SANDSTONE PROTECTOR

Impregnat do piaskowca

Impregnat SANDSTONE PROTECTOR to profesjonalny preparat do zabezpieczenia piaskowca. Głęboko penetrujący, do użycia wewnątrz i na zewnątrz (odporny na promieniowanie UV). Specjalna formuła zapewnia wysoką wydajność – 10-15 m2/1L