Wyszukaj na stronie

............................................

PROMOCJE:

 

LISTOPAD

I

GRUDZIEŃ

 

 

 

 

Stale staramy się być wyjątkową firmą. B-CHEM POLSKA koncentruje się na dostrczaniu wysokiej jakościproduktów i usług dla naszych klientów. Dodatkowo,nasze wysiłki wykraczają poza dostarczanie wyjątkowych produktów i usług tym, którzy ich potrzebują. B-CHEM POLSKA prowadzi badania i bierze udział w wielu inicjatywach, aby stale rozwijać naszą branżę i pomagać społeczeństwu. B-CHEM POLSKA wdraża strategię, aby przyspieczyć rozwój poprzez innowację i wzmacnianie możliwości współpracy i organizacji. B-CHEM POLSKA stale poszukuje możliwości rozwoju technologii i produktów, które będą miały większy wpływ na bezpieczeństwo pracowników.

Jesteśmy firmą, która już od 2001 roku aktywnie udziela się w branży kamieniarskiej i budowlanej. W ciągu tak długiego okresu funkcjonowania na rynku zdobyliśmy bogate doświadczenie w sprzedaży profesjonalnych produktów dla firm kamieniarskich i budowlanych. Zostało one poparte kontraktami z wieloma firmami, które do dnia dzisiejszego korzystają z naszych usług. Traktujemy to jako świadectwo jakości wystawione przez współpracujących z nami kontrahentami. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu dzięki profesjonalnej kadrze i doświadczonym handlowcom. Ceny naszych produktów są relatywnie niskie do jakości. Nawiązując współpracę z naszą firmą otrzymają Państwo pewność co do jakości sprzedawanych przez nas produktów. Jesteśmy otwarci na dłuższą współpracę, ale równiez chętnie podejmiemy się jednorazowych zleceń. Sprzedajemy produkty renomowanej włoskiej firmy B-CHEM POLSKA, która znana jest na całym świecie ze swojego profesjonalizmu. Zaopatrujemy czołowe firmy kamieniarskie i budowlane w Polsce oraz poza nią.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem firmy kurierskiej co daje możliwość otrzymania zamówionego produktu zaraz na następny dzień.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.